Choinki dla firm i instytucji

Możliwość wypożyczenia i udekorowania drzewka, to także świetna oferta dla firm.

Nie zawracaj pracownikom głowy dodatkowymi obowiązkami. Dostarczymy Ci choinkę, ubierzemy, tak aby pasowała do stylu i charakteru firmy, a po Świętach ją odbierzemy. Niech Twoi Klienci również poczują świąteczny Klimat i zobaczą, że sprawy środowiska naturalnego nie są Ci obojętne i wspierasz słuszne idee.

Wszystkie choinki są dostępne w donicach, jak również w formie ciętej. Do Państwa wyboru są choinki w różnorodnych wysokościach – od 0,3 m do 10 m. Świerki, jodły i sosny będące w naszej ofercie pochodzą ze specjalistycznych szkółek oraz z certyfikowanych legalnych plantacji. Uprawiane, aby zdobić ogrody, tarasy, place i tereny zieleni, ale również wnętrza Państwa domów i biur. Nie tylko w okresie Świąt, ale przez cały rok.wypozyczalniachoinek.eu

Zapraszamy po po najładniejsze choinki w Warszawie: jodły, świerki pospolite, świerki kłujące, sosny, w świątecznych stylizacjach,  dla których ograniczeniem może być jedynie budżet i wyobraźnia naszych Klientów.

Jaką choinkę wybrać do biura?

Warto wziąć pod uwagę warunki w jakich będzie stała i możliwości. Pamiętaj, że w miejscu w którym jest ciepło, działa klimatyzacja, jest intensywny ruch powietrza, choinka będzie transpirowała do otoczenia duże ilości wody – szybko wysychała. Dlatego najlepszą opcją będzie jodła kaukaska, która spośród drzewek choinkowych będzie sypała się najmniej. Aby zadbać o jej dobrą kondycję nigdy nie stawiaj jej przy promiennikach ciepła (kaloryferze), w pobliżu instalacji wentylacyjnych. Dla przedłużenia jej dobrej kondycji możesz użyć stojaka z misą na wodę, a ustawiając choinkę obciąć 5-10 cm pnia, aby umożliwić jej lepszy pobór wody. Uwaga! Nie utrzymuj w misie wysokiego poziomu wody. Mogą w niej rozwijać się drobnoustroje i bakterie, których obecność wyczujesz po nieprzyjemnym zapachu. Jeżeli to możliwe, obniż temperaturę w miejscu w którym stoi choinka, wyłącz klimatyzację. W dobrej, zdrowej kondycji postoi wówczas w biurze 2-3 tygodnie.

Organizujecie Państwo event firmowy, imprezę promocyjną? Potrzebujcie elementów scenograficznych, choinek, dekoracji i ozdób świątecznych: bombek, lampek choinkowych, stroików, łańcuchów, choinek LED i innych zaskakujących rekwizytów? Skontaktujcie się z nami.

REFIFER_CHIONKI_LED_ONLINE

Do dyspozycji mamy szeroki wybór akcesoriów świątecznych i dekoracji dla najbardziej wymagających klientów.

Poniżej prezentujemy niektóre, przykładowe nasze realizacje.

 


W Twoim koszyku

Wybierz swoją choinkę

Przyłącz się do akcji #ocalswiatecznedrzewko

Cleo & nasze CHOINKI

Jak wypożyczyć CHOINKĘ?

Znajdź na stronie