Wypożyczalnia choinek

wypozyczalniaCHOINEK.eu powstała z myślą o tych, którzy pragną mieć w domu piękna, pachnącą, żywa choinkę i nie chcą przyczyniać się do bezmyślnego wyrębu rokrocznie przeszło 5 ich milionów.
Mamy dla Ciebie szeroki wybór drzewek, które są szkółkowane, przekorzenione i dzięki temu mogą przez dwa tygodnie towarzyszyć Ci w domu, a następnie właściwie przezimowane, zostać posadzone do ogrodu, wrócić do szkółki, trafić do miejskich parków, lub do lasu.
W ofercie wypożyczalni żywych choinek znajdziesz świerki, jodły, sosny pospolite, jak również odmiany szczepione, nie występujące w środowisku naturalnym. Wypożyczalnia drzewek działa w chwili obecnej w Warszawie i jej najbliższych okolicach, ale wszyscy, niezależnie od miejsca zamieszkania mogą zakupić jedną z naszych choinek – wyślemy ją bezpiecznie kurierem, razem z instrukcją jak z nią postępować, tak aby po Świętach przezimowała i mogła trafić na stałe do ogrodu.
Zapraszamy Cię również do zapoznania się z naszymi propozycjami wyszukanych ozdób świątecznych i upominków, które sprawią radość Twoim najbliższym.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zapraszamy!
zespół wypożyczalni CHOINEK

 

wypozyczalniachoinek.eu

A pod choinkę polecamy:


W Twoim koszyku

Wybierz swoją choinkę

Przyłącz się do akcji #ocalswiatecznedrzewko

Cleo & nasze CHOINKI

Jak wypożyczyć CHOINKĘ?

Znajdź na stronie