Nasza historia

Co roku ponad 6 mln choinek bezmyślnie wycinanych jest na święta Bożego Narodzenia. Tylko po to, aby na kilka chwil przyozdobić wnętrza naszych domów. W tym czasie choinki te mogły by żyć, produkować dla nas tlen i cieszyć oko miłośników przyrody.

Dlatego naszą misją jest zmienić podejście i sposób myślenia, aby święta były prawdziwą celebracją życia. Nie chcemy zmieniać tradycji. My ją kochamy, ale chcemy nadać jej nowy wymiar.

Wystarczy zaprosić do domu drzewko doniczkowe, które później można zasadzić! A jeśli nie masz możliwości, aby drzewko zagościło nie tylko w Twoim domu, a potem ogrodzie możesz je wypożyczyć!

Jest taniej, jest świątecznie i jest eko!

Nasze choinki są odpowiednio przygotowane i pielęgnowane, aby mogły kolędować po domach wiele sezonów. To polskie krzewy i polska, najwyższa jakość!

Nie rezygnuj z żywej choinki, ale także pozwól jej żyć!

To drzewo, które symbolizuje nadzieję, radość i nowe życie. Jeśli nie jest Ci obojętna nasza inicjatywa przyłącz się do naszej akcji OCALANIA ŚWIĄTECZNYCH DRZEWEK.

Pobierz poniższy plakat i udostępnij go na swoim blogu czy profilu Facebook. Niech moc dobrych uczynków rozświetli świąteczne niebo!

#ocalswiatecznedrzewko

#ocalswiatecznedrzewko

wypozyczalniachoinek.eu

 


W Twoim koszyku

Wybierz swoją choinkę

Przyłącz się do akcji #ocalswiatecznedrzewko

Cleo & nasze CHOINKI

Jak wypożyczyć CHOINKĘ?

Znajdź na stronie