Choinki dla firm i instytucji

Wypożyczenia i dekoracja drzewka to także świetna oferta dla firm. Nie zawracaj pracownikom głowy dodatkowymi obowiązkami. Dostarczymy Ci choinkę , ubierzemy, tak aby pasowała do stylu i charakteru firmy, a po świętach ją odbierzemy. Niech Twoi Klienci również poczują świąteczny Klimat i zobaczą, że sprawy środowiska naturalnego nie są Ci obojętne i wspierasz słuszne idee.

Wszystkie choinki są dostępne w donicach, jak również w formie ciętej. Do Państwa wyboru są choinki w różnorodnych wysokościach – od 0,3 m do 10 m. Świerki, jodły i sosny będące w naszej ofercie pochodzą ze specjalistycznych szkółek oraz z certyfikowanych legalnych plantacji. Uprawiane, aby zdobić ogrody, tarasy, place i tereny zieleni, ale również wnętrza Państwa domów i biur. Nie tylko w okresie świąt, ale przez cały rok.wypozyczalniachoinek.eu

Zapraszamy po po najładniejsze choinki w Warszawie: jodły, świerki pospolite, świerki srebrne, sosny, dla których ograniczeniem może być jedynie budżet i wyobraźnia naszych Klientów.

Organizujecie Pańtwo event firmowy, imprezę promocyjną? Potrzebujcie elementów scenograficznych, dekoracji i ozdób świątecznych: bombek, lampek choinkowych, stroików, łańcuchów, choinek LED i innych zaskakujących rekwizytów? Skontaktujcie się z nami.

REFIFER_CHIONKI_LED_ONLINE

Do dyspozycji many szeroki wybór akcesoriów świątecznych i dekoracji dla najbardziej wymagających klientów.

Poniżej prezentujemy niektóre, przykładowe nasze realizacje.

Polecamy również unikalne prezenty pod choinkę:

Do Świąt pozostało:

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry

W Twoim koszyku

Wybierz swoją choinkę

WYŚLIJ VIDEO od Mikołaja

Jak wypożyczyć CHOINKĘ?

Przyłącz się do akcji #ocalswiatecznedrzewko

Znajdź na stronie

Skontaktuj się z nami!

kontakt@wypozyczalniaCHOINEK.eu
tel.: +48 666 12 62 62