Zamów choinkę do domu

Marzysz o pięknych i pachnących świętach z pięknie przystrojoną, żywą choinką? To idealny scenariusz. Ale pojawia się kilka niewygodnych kwestii, np. po jakimś czasie cięta choinka zaczyna sypać igły i co z nią zrobić po świętach. Poza tym pojawia się też problem natury ekologicznej. Nie wszystkie choinki pochodzą z wiadomych źródeł. Często są one bezmyślnie wycinane.

Wypożycz drzewko na święta?!

Znaleźliśmy złoty środek – rozwiązanie idealne, czyli wypożyczenie choinki w doniczce na święta. Możesz ją odebrać osobiście lub zamówić kurierem do domu. Bez konieczności, wychodzenia w mroźne dni w poszukiwaniu drzewka idealnego.

Dostarczamy drzewo do Ciebie, a następnie odbieramy je po święcie Trzech Króli. Drzewo wraca do naszej szkółki, gdzie jest pielęgnowane, abyś mógł je zamówić także w przyszłym roku. Pamiętaj, że drzewko nie powinno stać w ogrzewanym pomieszczeniu dłużej niż 2 tygodnie. Weź to pod uwagę ustalając termin wypożyczenia.

To nie żart!

Takie wypożyczalnie działają z sukcesem na cały świecie! Teraz także i Ty masz taką możliwość. Wypożyczamy zadbane, szkółkowane, ukorzenione choinki. Nie jak spora cześć na rynku, które mają uszkodzone korzenie i nie przetrwają świąt. Nasze choinki przyjmą się jeżeli zechcesz je kupić i zasadzić. Część drzewek nie nadaje się do ponownego wypożyczenia, wtedy są zasadzone do ich naturalnego środowiska, aby w przyszłości stały się dużymi i pięknymi choinkami.

Dlaczego warto wypożyczyć?

  • Bo kosztuje Cię to mniej niż jednorazowy zakup choinki.
  • Nie przyczyniasz się do bezmyślnego ścinania drzewek.
  • Działasz w zgodzie z naturą.
  • Dostajesz zadbane, pełnowartościowe drzewko, które jeśli zechcesz możesz zasadzić
  • Przezywasz piękne, pachnące tradycją święta Bożego Narodzenia
  • Drzewko trafia wprost do Twoich drzwi, a po świętach odbieramy je od Ciebie.

 

Dekoracja na życzenie

Jeśli nie mają Państwo pomysłu lub czasu na dekorację, również się tym zajmiemy! Wy w tym czasie możecie spędzać miłe chwile z bliskimi przygotowując pyszne potrawy lub dekorując pozostałe domowe pomieszczenia.

Dowóz na terenie Warszawy i okolic.

Bezpieczna wysyłka kurierem na terenie całej Polski (dotyczy zakupu choinek).

Zamów choinkę już teraz online!

wypozyczalniachoinek.eu


W Twoim koszyku

Wybierz swoją choinkę

Przyłącz się do akcji #ocalswiatecznedrzewko

Cleo & nasze CHOINKI

Jak wypożyczyć CHOINKĘ?

Znajdź na stronie